מחירי מקלחונים

מחירי מקלחונים משתלמים במיוחד

רוצים לשפץ את חדר האמבטיה, אך מחירי המקלחונים בשוק גבוהים מידי עבורכם? כדאי שתדעו כי בחנות האינטרנט של חברת בוטיק לאמבט תוכלו ליהנות ממבחר מתקדם ואיכותי של מקלחונים, המוצעים עבור מחירים משתלמים במיוחד. החנות הוותיקה והמוערכת ששוכנת בגבעתיים מציעה מחירי מקלחונים שיהפכו את שיפוץ ושדרוג חדר האמבטיה לכדאי במיוחד, כאשר הרכישה נעשית בקלות ובבטחה ישירות דרך האתר שלנו.

היכולת לספק מקלחונים איכותיים במחיר משתלם

חברתנו פועלת כבר מעל לשני עשורים בתחום מוצרי האמבטיה, ויכולה להציע עבור מקלחון אמבטיה מחיר שווה לכול נפש מבלי להתפשר על איכותו. זאת מאחר שאנו מייבאים באופן ישיר את מוצרינו ללא פערי תיווך. המוצרים מיובאים ממיטב החברות המובילות בעולם ובישראל, ואנו משווקים אותם במחירים נוחים לרבות אביזרי אמבטיה, תעלות ניקוז וברזים מעוצבים. זאת ללקוחות ממגזרים שונים לרבות לקוחות פרטיים ולעוסקים בתחומי הבניה והשיפוץ.

מבחר איכותי של מקלחונים

באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר עשיר ואיכותי של מקלחונים עם מחירים כדאיים המתחילים בדגמים יחסית בסיסיים, ומגיעים עד למקלחוני יוקרה מפוארים. המקלחונים מוצעים בשלל דגמים עם סוגי זכוכיות ומידות שונות לבחירה, כולל מקלחונים עם דלתות הזזה או דלתות ציר, מקלחונים פינתיים מרובעים ומעוגלים, מקלחונים חזיתיים, אמבטיונים וכן ייצור מקלחונים בהתאמה אישית מלאה. כל אלו מסופקים עד בין שנמונה לארבע עשרה ימים עסקיים עם אפשרות להובלה והרכבה ועם אחריות מקיפה וארוכת טווח. כמו כן, כול המקלחונים שאנו משווקים עומדים בדרישות התקנים הישראלים ועמדו בהצלחה במבחני בקרה ואיכות של מעבדות בגרמניה. מבחר המקלחונים שלנו כולל בין היתר את הדגמים הבאים:

  • מקלחון פינתי Selaqua דגם EL-2801 - עם שתי דלתות ציר הנפתחות פנימה והחוצה, זכוכית מחוסמת שישה מ"מ, ופרופילי אלומיניום מצופים בניקל מבריק.
  • מקלחון 85/85 צירים פינתי דגם גולן, 2 דלתות - בעל צירים חכמים, שתי דלתות צירי פרופיל הנפתחות החוצה ופנימה, זכוכית מחוסמת שישה מ"מ ופרופיל אלומיניום מצופה בניקל כרום.
  • מקלחון חזית פורום Selaqua דגם 28A2 – עם שתי דלתות ציר הנפתחות החוצה ופנימה, פרופיל ניקל מבריק וזכוכית מחוסמת שישה מ"מ.
  • מקלחון חזית פורום הזזה דגם 20A3 – עם שתי דלתות הזזה שאחת מהן קבועה, וזכוכית מחוסמת בעובי של שלושה עד ארבעה מ"מ.
לרכישת מקלחונים איכותיים במחיר אטרקטיבי

רכישת מקלחון אמבטיה במחיר אטרקטיבי מוצעת בקלות ובבטחה ישירות דרך חנות האינטרנט שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל ייעוץ מקצועי ומידע נוסף על ידי יצירת קשר עם בוטיק לאמבט בטלפון: 03-6020305

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם